ARGEPLUS İLERİ TEKNOLOJİ MAKİNA SİSTEMLERİ VE DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Türk Mühendis ve Bilim İnsanları Gururla Sunar… 

Hikayemiz

Firmamız “+İleri Teknoloji Makina Sistemleri ve +Mühendislik Tabanlı Ar-Ge Danışmanlığı” kavramının bölgesinde ilk uygulayıcısı ve öncüsü olarak hizmet vermektedir. Bilindiği üzere ulusal çapta ar-ge / inovasyon, teknolojik üretim altyapılarının kurulması, endüstriyel kalkınmanın ve büyümenin sağlanması için yapılacak her türlü çalışma ülkemizin kamu kurum ve kuruluşlarınca sağlanan hibe fonlarıyla desteklenmektedir. Firmamızda TÜBİTAK tarafından sağlanan Ar-Ge / İnovasyon programları kapsamında yenilikçi Ar-Ge projesinin uygun bulunmasıyla TÜBİTAK hibe fonlarından destek almaya hak kazanmış ve kurulmuştur. Endüstri 4.0 hedefleri doğrultusunda akıllı makine ve ileri teknoloji sistemlerinin geliştirilmesi ana faaliyet alanlarımızdır.

Firmaların Endüstri 4.0 dönüşümleri için fabrikaların akıllı makina ve ekipman altyapılarının hazırlanması, kalite kontrol süreçlerinin yapay zeka tabanlı makina ve robotik sistemlerle yapılması adına ARGEPLUS olarak hizmet vermekteyiz. Firmaların yatırımlarını hibe fonları destekleriyle yapmaları adına da Mühendislik Tabanlı Ar-Ge Danışmanlığı hizmetimizle destek sağlamaktayız.

Ulusal ve uluslarası alanda mühendislik ve teknoloji tabanlı gelişmelere katkı sağlamak ve aktif rol oynamak adına çalışmalarımıza ve projelerimize devam etmekteyiz.

Adres

Kınıklı Mahallesi Hüseyin Yılmaz Caddesi No: 67/2 Pamukkale Teknokent 20160 Pamukkale / Denizli TÜRKİYE

Çalışma Saatleri

09:00 – 19.00 Haftaiçi
10:00 – 18.00 Cumartesi

Bize Ulaşın

Lütfen Mesaj Bırakın
Email: argeplus@argesistem.com